Jesteśmy na Google+
Google+

> > Mieszalniki

Szybkie połączenie różnych substancji w krótkim czasie możliwe jest przy zastosowaniu urządzeń z firmy Supermach. To mieszalniki dostępne w pojemnościach od 50 do nawet 5000 litrów. Zaawansowane technologie sterowania użyte przy produkcji pozwalają na łatwą zmianę kierunku, w którym obracają się turbiny, dzięki czemu cały proces jest dużo bardziej wydajny.

Maszyny napędzane są przy pomocy niezawodnych motoreduktorów firmy „Nord napędy” – akcesoriów wysokiej klasy. Wszystkie mieszalniki wykonujemy ze stali kwasoodpornej, która gwarantuje wytrzymałość na uszkodzenia i zabezpieczenie przez szkodliwymi warunkami. Komora urządzenia, czyli wnętrze wanny i mieszadło, mogą być wykonane w wersji polerowanej.

  • Mieszalniki

    Mieszalniki

    Nasze produkty charakteryzują się bardzo wysokim stopniem łączenia surowców w niedługim czasie – wszystko za sprawą specjalnego mieszadła, w skład którego wchodzą cztery przeciwbieżne wstęgi ślimaków, zainstalowane na wale. Urządzenia posiadają system sterowania, dzięki któremu można ustawić cykliczną zmianę kierunku obrotu wyrabiania, przez co mieszanie staje się bardziej intensywne, a czas opróżniania sprzętu znacznie się […]

    więcej >>