Jesteśmy na Google+
Google+

Supermach – O firmie

> Supermach-o-nas

supermach
Witam Państwa, nazywam się Tomasz Nita. Chciałbym w kilku słowach przedstawić naszą firmę SUPERMACH.
Firma powstała w 2011 roku. Niezależnie od tego, posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży maszyn pakujących, linii dozujących i linii produkcyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń pakujących, maszyn i urządzeń produkcyjnych (w tym młyny do mielenia, mieszalniki i prażarki) oraz wspomagających produkcję dozowników, przenośników taśmowych i ślimakowych. Wspomagamy projektowanie i zestawianie linii pakujących od pakowania produktu w opakowania jednostkowe aż do opakowań zbiorczych. Realizujemy projekty od prostego jednostkowego urządzenia po kompletne linie. W 2014 roku obdarzyła nas zaufaniem firma AppecAstro i zostaliśmy ich przedstawicielem w Polsce. Automaty i półautomaty produkowane przez naszego czeskiego partnera doskonale uzupełniają naszą ofertę o szereg maszyn pakujących i kartoniarek.

 

Serwis urządzeń pakujących i maszyn produkcyjnych

Dodatkowo oferujemy usługi serwisowe na automaty pakujące i inne urządzenia oraz bogaty wybór materiałów eksploatacyjnych, takich jak tkaniny teflonowe, taśmy khantalowe oraz części zamienne z zakresu automatyki, pneumatyki i mechaniki.

Posiadamy siostrzaną firmę na Białorusi Частное предприятие „БелТехноМикс” która wspomaga nasze działania handlowe na tamtym rynku, dodatkowo oferuje obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną oferowanych przez nas urządzeń. Jak widać zakres działalności firmy jest dość szeroki, mam więc nadzieję, że zainteresuje Państwa nasza oferta i zaowocuje obopólnym zadowoleniem i długą współpracą.

Tomasz Nita

Jesteśmy przedstawicielem firmy

AppecAstro