Jesteśmy na Google+
Google+

Serwis urządzeń i maszyn do pakowania

> Serwis-maszyn-pakujacych

 

Firma SUPERMACH oferuje serwis maszyn pakujących :

Serwis maszyn pakujących

1. Montaż oraz uruchomienie oferowanych przez nas urządzeń (od automatów pakujących w folię termokurczliwą po etykieciarki)

2. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych przez nas urządzeń i maszyn

3. Prace polegające na modernizacji i przebudowie linii pakujących

4. Adaptację maszyn pakujących do współpracy w linii

5. Projektowanie ciągów produkcyjnych

6. Stałą obsługę serwisową, oraz przeglądy, maszyn pakujących innych producentów ( możliwość zawarcia umowy serwisowej)

 

Oferujemy usługę: Outsourcing utrzymania ruchu.

Obecnie coraz częściej spotykamy się z powierzaniem nam, zadania utrzymania ruchu maszyn i urządzeń   (Outsourcing utrzymania ruchu ) polega to na przekazaniu nam zadania utrzymania ruchu w określonym zakresie, zwyczajowo zakres usługi określamy po audycie wykonanym u klienta i jest on ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. Oferujemy różne warianty rozwiązań ale coraz częściej zawieramy umowy długo terminowe które znacznie usprawniają i ułatwiają obsługę maszyn i urządzeń u naszych klientów. Nasza główna specjalizacja to serwis maszyn pakujących, ale obsługujemy też wiele innych urządzeń produkcyjnych.

Główne cele realizowane przy umowach długoterminowych to:

 

  • Naprawy bieżące
  • Cykliczna konserwacja
  • Regularne przeglądy
  • Szkolenie personelu
  • Planowanie usterek ( prewencyjne wymiany części i podzespołów regularnie ulegających wyeksploatowaniu )
  • Prowadzenie historii napraw ( historia napraw zdecydowanie ułatwia planowanie usterek )
  • Remonty
  • Modernizacje

 

Naprawy bieżące

Naprawy bieżące to usuwanie usterek i awarii występujących w maszynach i urządzeniach nagle, powodujących zatrzymanie produkcji.

 

Cykliczna konserwacja,

Cykliczna konserwacja, to przede wszystkim, terminowe wykonywanie smarowań, czyszczenie i regulacja podzespołów urządzeń

 

Regularne przeglądy

Regularne przeglądy ( preferujemy cykl miesięczny ) to kontrola instalacji pneumatycznej, elektrycznej oraz podzespołów maszyny. Przykładowo bieżąca eliminacja wycieków w instalacji pneumatyczne jest w stanie wygenerować spore oszczędności i wyeliminować zawczasu potencjalną awarię.

 

Szkolenie personelu

Szkolenie personelu to proces właściwie nie kończący się nigdy, dobrze wyszkolony personel obsługujący maszyny i urządzenia to usprawnienie działania całej linii produkcyjnej, i przyczynia się do minimalizacji występowania awarii i usterek.

 

Planowanie usterek

Planowanie usterek to chyba najważniejsze zadanie w utrzymaniu ruchu, pozwala wcześniej zaplanować wyminę części lub podzespołu przed jego definitywnym zużyciem, co wpływa w zdecydowany sposób na usterkowość danego urządzenia.

 

Prowadzenie historii napraw

Prowadzenie historii napraw jest niezbędne do prawidłowego planowania usterek, jak również do prawidłowego doboru stanu magazynowego części i podzespołów niezbędnych do napraw.

 

Remonty

Remonty to niezbędny etap w życiu każdej maszyny, w zasadzie każde urządzenie ma określony resurs ( żywotność ) i po tym okresie wymaga remontu, przykładowo może to być wymiana instalacji pneumatycznej w maszynie, regeneracja lub wymiana części mechanicznych maszyny. Zwykle remont przywraca pełną sprawność maszynie, pozwala wyeliminować uciążliwe niedomagania i przywrócić nominalną wydajność urządzenia.

 

Modernizacje

Modernizacje to nieodzowny proces podczas eksploatacji każdej maszyny, stały rozwój automatyki i rozwiązań w zakresie sterowania procesami pozwala nam modernizować nasze urządzenie tak aby usprawniać jej działanie, zwiększyć wydajność, ułatwić obsługę itd. Zdarza się też że, trzeba wyposażyć nasze urządzenie w nowe funkcje których do tej pory nasza maszyna nie posiadała a rynek wymusza na nas ich stosowanie, to z kolei pozwala nam uniknąć wymiany urządzenia na nowe.  Podejmujemy się też wymiany sterowników na nowe, włącznie oprogramowaniem ich od nowa.

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie serwisu oraz obsługi maszyn i urządzeń owocuje zadowoleniem naszych klientów.

Dodatkowe korzyści z profesjonalnie prowadzonego utrzymania ruchu to oczywiście zminimalizowanie strat spowodowanych przestojami i awariami maszyn i urządzeń na produkcji.

 Zapraszamy do współpracy.

 

 

Jesteśmy przedstawicielem firmy

AppecAstro