Jesteśmy na Google+
Google+

> > Zgrzewarka

Posiadamy różnorodne urządzenia, które służą do zamykania gotowych opakowań, pracujące w systemie stałocieplnym lub impulsowym. Zgrzewarka folii wyposażona jest w regulację siły docisku, czasu i temperatury, dzięki czemu możemy dopasować szybkość i wydajność jej pracy do aktualnych potrzeb.

Nasze zgrzewarki folii sprawdzą się dobrze w małych, jak i większych zakładach przemysłowych, ponieważ można za ich pomocą przygotowywać niewielkie partie produktów (testowych, reklamowych itd.). Radzą sobie również z zamykaniem opakowań, które nie zostały poprawnie zaciśnięte w procesie automatycznym.

Nasze produkty wyposażone są m.in. w szczęki łączące 350 mm, szczęki metalowe, grzane, nierdzewną ramę oraz stalową szafę sterowania. Korzystanie z nich jest bardzo wygodne, ponieważ posiadają regulowany pod względem wysokości stolik i nożny włącznik.

Na życzenie klienta możemy również wykonać urządzenie pneumatyczne w wersji niestandardowej, które będzie miało dopasowaną wysokość i szerokość np. do rozmiarów pomieszczenia.

  • Zgrzewarka pneumatyczna

    Zgrzewarka pneumatyczna

        Zgrzewarka pneumatyczna woreczków Doskonała profesjonalna zgrzewarka pneumatyczna do gotowych opakowań, o zgrzewie stałocieplnym lub impulsowym ( opcja ). Zgrzewarka pneumatyczna, przeznaczona do zamykania wszelkiego rodzaju gotowych opakowań takich jak Doypack, poduszka oraz wielu innych typów opakowań. Zgrzewarka pneumatyczna zapewnia powtarzalne parametry zgrzewu. Poprzez możliwość regulacji siły docisku, czasu i temperatury zgrzewu mamy możliwość […]

    więcej >>