Jesteśmy na Google+
Google+

> > > Automaty-w-gotowe-torebki-papierowe

Ostatni etap przygotowywania produktu do wyjścia na rynek – tworzenie opakowania – jest równie istotny co poprzedzające go fazy i może zadecydować o jego sukcesie marketingowym. Dlatego zgromadziliśmy profesjonalne automaty pakujące, które stanowią niezbędne wyposażeniem firm z różnych branży.

To maszyny, które mogą stworzyć gotowe kartony z dnem krzyżowym i fałdą boczną, które zapewnią bezpieczne przechowywanie produktów. Można wyposażyć się także w specjalistyczne automaty pakujące przeznaczone do napełniania i zamykania papierowych torebek. Nadają się one do użycia przy takich produktach, jak np.:

 • substancje sypkie – mąka, proszek,
 • granulowane – sól czy inne przyprawy,
 • ziarniste lub o małych elementach – warzywa, ziarna itp..

Polecamy także nasze aplikatory do etykiet, dzięki którym w prosty sposób oznaczysz dany produkt czy serię. Urządzenia sprzedawane są w kompletnych zestawach z elementami dodatkowymi, takimi jak waga kontrolna, paletyzator czy precyzyjny datownik. Oferujemy zdalny serwis maszyn przez producenta.

 • Automat pakujący

  Automat pakujący BPU 45 DUPLEX

  Automat pakujący w gotowe papierowe torebki BPU 45 DUPLEX   Automat pakujący do napełniania i zamykania gotowych torebek papierowych. Pozioma maszyna do pakowania w gotowe zadrukowane opakowania papierowe z dnem krzyżowym i fałdą boczną. Automat produkuje typowe papierowa opakowania typu brykiet doskonale nam znane najbardziej typowe opakowania mąki i cukru. Automat pracujący w układzie duplex, […]

  więcej >>
 • automat pakujący

  Automat pakujący BPU 42 DUPLEX, SIMPLEX

  Automat pakujący w gotowe papierowe opakowania BPU 42 DUPLEX, SIMPLEX   Automat pakujący do napełniania i zamykania gotowych torebek papierowych z dnem krzyżowym i fałdą boczną. Pozioma maszyna do pakowania w gotowe zadrukowane opakowania papierowe z dnem krzyżowym i fałdą boczną. Typ opakowania doskonale znany wszystkim klientom – typowe papierowe opakowanie mąki i cukru. Automat […]

  więcej >>